Rusza przedsprzedaż Volkswagena ID.7 Tourer. Volkswagen przyspiesza swoją główną ofensywę produktową w klasie średniej. Po wprowadzeniu na rynek nowego sedana ID.7 fastback, nowego Passata a także Tiguana, pierwszy całkowicie elektryczny kombi marki Volkswagen jest już czwartym nowym modelem w klasie średniej.

Przedsprzedaż Volkswagena ID.7 Tourer

Volkswagena ID.7 Tourer można już konfigurować i zamówić w cenach począwszy od 54 795 euro. Volkswagen, jest obecny na europejskim rynku trzema modelami kombi w ważnej klasie średniej wyższej. Jest to sportowy Arteon Shooting Brake, całkowicie nowy Passat Variant oraz ID.7 Tourer. Dzięki tej gamie Volkswagen chce oferować wszystkie istotne typy napędu w klasie średniej.

Przedsprzedaż Volkswagena ID.7 Tourer

Zasięg i rozmiary auta

Zasięg elektrycznego Volkswagena ID.7 Tourer to 607 km. Auto zaprojektowano specjalnie na rynek europejski. Na początku przedpremierowej sprzedaży auto można skonfigurować jako ID.7 Tourer Pro. Posiada ono napęd elektryczny o mocy 210 kW (286 KM) i baterią o pojemności energetycznej 77 kWh. ID.7 Tourer Pro osiąga maksymalną prędkość do 180 km/h. Bateria można naładować w zakresie od 10 do 80 procent w około 28 minut.

Ładowność samochodu sięga do 1 714 litrów. Przy pięciu osobach na pokładzie dostępny jest bagażnik o pojemności do 605 litrów. Rozstaw osi samochodu wynosi 2 971 mm. Długość auta to 4 961 mm.

Przedsprzedaż Volkswagena ID.7 Tourer

Wyposażenie samochodu

Podstawowa cena Volkswagena ID.7 Tourer w Niemczech to 54 795 euro. Klient w tej cenie dostaje dwustrefową klimatyzację automatyczną, a także system rozrywki z dotykowym ekranem w formacie tabletu (o przekątnej 15 cali). Auto posiada też system łączności Apple CarPlay i Android Auto. Na wyposażeniu znajduje się także wyświetlacz head-up w rzeczywistości rozszerzonej, asystent głosowy IDA, a także interfejs telefonu komórkowego. We wnętrzu znajdziemy też cztery interfejsy USB-C oraz oświetlenie ambientowe.

Ponadto wszystkie wersje Volkswagena ID.7 Tourer są wyposażone w systemy wspomagające, takie jak adaptacyjny tempomat (ACC) wraz z asystentem utrzymywania pasa ruchu). Pakiet Systemów Wspomagających dodatkowo obejmuje Connected Travel Assist (asystent prowadzenia) oraz innowacyjne systemy wspomagające parkowanie.

Szklany dach Volkswagena ID.7 Tourer

Co dodatkowego w środku?

Pakiet wnętrza Plus zawiera między innymi oświetlenie tła w 30 kolorach, elektrycznie regulowane fotele ergonomiczne ErgoActive z przodu (z programami masażu i aktywną klimatyzacją), panele środkowe foteli w mikrofleece ArtVelours Eco z przodu i na zewnętrznych fotelach tylnej kanapy, a także system audio Harman Kardon o łącznej mocy 700 watów.

Oferta wyposażenia zewnętrznego Plus z Smart Glass oferuje z kolei duży panoramiczny dach. Warstwy inteligentnego szkła mogą być elektronicznie przełączane między trybem nieprzezroczystym a przezroczystym. W ramach tego pakietu znajduje się również adaptacyjna regulacja zawieszenia DCC, reflektory IQ.LIGHT LED matrix, oraz dynamiczny asystent świateł.

Wnętrze Volkswagena ID.7 Tourer

Nowa aplikacja Wellness In-Car

Nowa aplikacja Wellness In-Car pozwala na synchronizowane i personalizację różnych funkcji pojazdu. Wszystko za pomocą trzech predefiniowanych programów (Fresh Up, Calm Down i Power Break) w celu poprawy samopoczucia na pokładzie. W zależności od wyposażenia pojazdu aplikacja uzyskuje dostęp do oświetlenia tła, dźwięku, klimatyzacji, funkcji Smart Glass, a także podgrzewania foteli oraz funkcji masażu foteli.

Przedsprzedaż Volkswagena ID.7 Tourer

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoje imię