Okazuje się, że Tesla chce nie tylko specjalizować się w samochodach elektrycznych. Firma Elona Muska, chce być kojarzona z elektromobilnością na wszystkich płaszczyznach. W Stanach Zjednoczonych wprowadziła… elektryczny quad dla dzieci.

  • Tesla zaprezentowała Cyberquad for Kids
  • Elektryczny quad jest dostępny za 1900 dolarów
  • Dostawy zaczną się za 2-4 tygodnie

Cuberquad od Tesli

Tesla wprowadziła na rynek elektryczny quad dla dzieci za 1900 dolarów. Jest on obecnie dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych. Wprowadzenie go na rynek ma miejsce dwa lata po tym, jak producent samochodów elektrycznych przedstawił swój pojazd terenowy – Cuberquad.

Cyberquad dla dzieci
Cyberquad dla dzieci zdjęcie: Tesla

Czterokołowy quad ATV – „Cyberquad for Kids” – jest inspirowany modelem Cybertruck i według strony internetowej firmy, zacznie być dostarczany za 2-4 tygodnie. Tesla wskazuje, że quad nie będzie obecnie wysyłany na Hawaje, Alaskę czy do Portoryko.

Musk napisał na Twitterze w 2019 roku, że elektryczny pojazd ATV pojawi się jako opcja dla długo oczekiwanego i jeszcze nieuruchomionego Cybertrucka Tesli. Produkcja pick-upa opóźnia się z powodu problemów związanych z przerwaniem łańcucha dostaw.

Jest to kolejna nowość, jaką Tesla wprowadza na rynek. Na rynku pojawił się m.in. likier na bazie agawy – Tesla Tequila – a także prototyp humanoidalnego robota – „Tesla Bot”.

źródło: Reuters

Zobacz też:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoje imię