VinFast ma największe jednorazowe zamówienie w swojej historii. 2500 elektrycznych VF 8 i VF 9 zamówiła firma Autonomy – największa w USA firma zajmującej się subskrypcją pojazdów elektrycznych. 

  • VinFast zdobył największe zamówienie w swojej historii
  • Autonomy zamówiło 2 500 aut elektrycznych
  • VinFast dostarczy m.in. nowe modele VF 8 i VF 9, które były prezentowane na LA Auto Show 2022

VinFast ma największe zamówienie w historii

Jest to największe dotychczas zamówienie korporacyjne dla VinFast i jedno z największych zamówień Autonomy na auta elektryczne. W sierpniu 2022 roku, Autonomy, zamówił 23 000 pojazdów elektrycznych u 17 różnych globalnych producentów samochodów, w tym VinFast. Autonomy planował zamówić 400 modeli VF 8 i VF 9, ale zwiększył zamówienie do ponad 2500 pojazdów.

Klienci w USA mogą się już zapoznać się z dotychczasową ofertą VinFast w każdym z sześciu salonów VinFast w Kalifornii, a ci zainteresowani subskrypcją – za pośrednictwem Autonomy mogą zapisać się przy pomocy aplikacji mobilnej Autonomy i odebrać samochód bezpośrednio z punktów odbioru AutoNation Autonomy lub zlecić jego dostawę do domu.

Zgodnie z umową, VinFast zacznie dostarczać pojazdy do firmy Autonomy w ciągu najbliższych 12 miesięcy.

– To ekscytujący moment dla VinFast, ponieważ nasze pojazdy wkrótce wejdą na rynek amerykański. Zamówienie od Autonomy jest świadectwem zaufania, jakie zbudowaliśmy na rynku. Wprowadzenie VF 8 i VF 9 do floty subskrypcyjnej firmy Autonomy da konsumentom jeszcze jeden sposób na poznanie naszej marki i odkrycie zalet naszych inteligentnych aut elektrycznych klasy premium. Współpraca z Autonomy pomoże nam również szybko osiągnąć nasz cel, jakim jest przyspieszenie rewolucji zelektryfikowanej mobilności i zbudowanie zrównoważonej przyszłości dla wszystkich – mówiła Le Thi Thu Thuy, wiceprzewodnicząca Vingroup i przewodnicząca VinFast.

VinFast VF8
VinFast VF8
VinFast VF8
VinFast VF8
VinFast VF8
VinFast VF8

VinFast w subskrypcji Autonomy w Kalifornii

Model subskrypcji samochodowej Autonomy oferuje najszybszy, najłatwiejszy i najtańszy sposób, w jaki konsumenci mogą zdobyć pojazd elektryczny bez długoterminowego zadłużania się lub zobowiązania, które niesie ze sobą zakup lub tradycyjny leasing. Miesięczna płatność Autonomy pokrywa tradycyjne koszty posiadania, w tym rutynową konserwację, pomoc drogową oraz zużycie opon. Pakiety subskrypcji samochodowych Autonomy są również w pełni zintegrowane z ubezpieczeniem.

Abonenci Autonomy mogą opłacać swój abonament w całości kartą kredytową lub poprzez przelew bankowy. Mają również możliwość wykupienia abonamentu z miesiąca na miesiąc po minimalnym trzymiesięcznym okresie wstrzymania. Rezerwację abonamentu Autonomy i dostosowanie miesięcznej płatności można zrealizować w całości w aplikacji.

VinFast kusi rynek 10-letnią gwarancją

Oprócz modeli VF 8 i VF 9 VinFast na Los Angeles Auto Show 2022 prezentuje również modele VF 6 i VF 7. Wietnamski producent rozpoczął już dostawy VF 8 do wietnamskich klientów, a modele VF 8 i VF 9 są obecnie otwarte dla globalnych rezerwacji. Auta elektryczne firmy VinFast są również objęte gwarancją do 10 lat.

VinFast VF9
VinFast VF 9
VinFast VF9
VinFast VF9
VinFast VF9

Zobacz też: Studyjny model autonomicznego Volkswagena

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoje imię