Nissan wprowadza elektryczny model crossovera Ariya do przedsprzedaży w Polsce. Auto oferowane jest w trzech wersjach, a cena samochodu zaczyna się od 215 900 zł.

  • Nissan Ariya jest już dostępny w przedsprzedaży w Polsce, w cenie od 215 900 zł
  • Klienci mogą wybierać spośród trzech wersji w pełni elektrycznego crossovera-coupé
  • Dostawy modelu Ariya rozpoczną się latem 2022 roku

Elektryczny crossover Nissana w sprzedaży w Polsce

Ariya 63 kWh, której ceny zaczynają się od 215 900 zł, to model z napędem na przednie koła, z zasięgiem wynoszącym nawet 403 km w cyklu mieszanym wg protokołu WLTP.

Ariya 87 kWh, dostępna w przedsprzedaży w cenie od 252 400 zł, również wyposażona jest w napęd na przednią oś i oferuje największy zasięg spośród wszystkich wersji pojazdu (do 520 km).

Elektryczny Nissan Ariya
Elektryczny Nissan Ariya

Najmocniejszą odmianą w ofercie przedsprzedażowej będzie Ariya e-4ORCE 87 kWh z zasięgiem do 490 km w cyklu mieszanym. Samochód wyposażony jest w najnowszej generacji napęd na cztery koła e-4ORCE. Ceny Nissana Ariya e-4ORCE 87kWh zaczynają się od 278 400 zł.

Egzemplarze z napędem na przednią oś – Ariya 63 kWh i Ariya 87 kWh – trafią do pierwszych klientów latem 2022 roku, a Ariya e-4ORCE 87 kWh z napędem na cztery koła – późną jesienią tego roku.

W pełni elektryczny Nissan Ariya jest ucieleśnieniem wszystkiego, co wiemy na temat elektrycznej mobilności. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować klientom udoskonalone, w 100% elektryczne doświadczenie. Pierwsze wrażenia z prowadzenia samochodu są fantastyczne i jesteśmy przekonani, że klienci go pokochają. Naprawdę nie możemy się doczekać, aż Ariya pojawi się na drogach – powiedział Leon Dorssers, starszy wiceprezes ds. marketingu i sprzedaży Nissana w regionie AMIEO.

Nissan i IONITY

Subskrybenci aplikacji Nissan Charge uzyskali także dostęp do sieci szybkich ładowarek IONITY na 24 europejskich rynkach. Przyszli użytkownicy modelu Ariya otrzymają korzystniejszą ofertę cenową na korzystanie ze stacji ładowania IONITY dzięki aplikacji Nissan Charge. Na rynku polskim aplikacja ta zostanie uruchomiona w czerwcu 2022 roku.

Umożliwienie klientom Nissana wyboru w pełni elektrycznego modelu Ariya, który najlepiej pasuje do ich stylu życia, a jednocześnie zapewnia zwinność i komfort prowadzenia, przyczyni się do sukcesywnego przechodzenia kierowców na elektryczną mobilność. Nie możemy się doczekać, aż Ariya pojawi się na polskich drogach – Maciej Klenkiewicz, dyrektor zarządzający Nissan Sales CEE.

Nissan Ariya
Nissan Ariya
Nissan Ariya
Nissan Ariya

Zobacz też:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoje imię