Nowy Porsche Taycan z zasięgiem 587 kilometrów. Jazdy próbne przedseryjnym Taycanem pomiędzy Los Angeles a San Diego wykazały, że nowa generacja elektrycznego samochodu sportowego ma zwiększony potencjał długodystansowy. Test odbył się na autostradach międzystanowych 405 i 5.

Większy zasięg w Porsche Taycan

Porsche wprowadza obecnie na rynek gruntownie zmodernizowanego Taycana. Nowe warianty modeli oferują większy zasięg, a także krótszy procesy ładowania. Podczas wstępnego testu zasięgu z Los Angeles do San Diego i z powrotem modele przedseryjne wykazały znacznie większą poprawę wydajności. Wstępne jazdy próbne przedseryjnym Taycanem pomiędzy Los Angeles a San Diego wykazały, że nowa generacja elektrycznego samochodu sportowego ma zasięg do 587 kilometrów.

Nowy Porsche Taycan

Porsche wprowadza na rynek gruntownie zmodernizowanego Taycana. Nowe warianty modeli oferują większy zasięg, a także krótsze procesy ładowania. Podczas wstępnego testu zasięgu z Los Angeles do San Diego i z powrotem modele przedseryjne wykazały dalszą poprawę wydajności.

Test w warunkach codziennej jazdy

Test zasięgu przeprowadzono w warunkach codziennej jazdy. Dwunastu przedstawicieli mediów międzynarodowych jeździło czterema pojazdami przez trzy dni. Zespoły jechały z maksymalną prędkością ok. 120 km/h, która jest dozwolona na autostradach międzystanowych. Wszystkie cztery samochody testowe wyposażono w większy akumulator Performance Plus.

Nowy Porsche Taycan

Samochody ładowano na stacji Electrify America Charger w Torrance w Los Angeles. Nowy Porsche Taycan wykazywał moc ładowania ponad 300 kW przez wiele minut, a także był w stanie kilka razy ładować się w zakresie od 10 do 80 procent stanu naładowania. W wszystko w czasie krótszym niż 20 minut.

Porsche Taycan na świecie

Od początku produkcji Porsche wyprodukowało prawie 150 000 egzemplarzy Taycana. Głównymi rynkami dla tego modelu są obecnie Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Niemcy, a także Chiny. Gruntownie zmieniony Taycan zostanie zaprezentowany już za kilka dni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoje imię