Lukas Podolski i Volkswagen Samochody Dostawcze rozpoczynają bliską współpracę. Na sam jej początek Podolski — obecnie zawodnik Górnika Zabrze, a dawniej również reprezentant Niemiec — pojawi się jako nowa twarz marki w materiałach wideo na kanałach social media Volkswagen Samochody Dostawcze.

  • Lukas Podolski został ambasadorem marki Volkswagen Samochody Dostawcze
  • Lukas Podolski jest dziś piłkarzem Górnika Zabrze

Lukas Podolski ambasadorem Volkswagena

– Zawsze podobał mi się Amarok, ale ostatnio zakochałem się w ID. Buzz – mówi Lukas Podolski, w latach 2004 – 2017 reprezentant Niemiec w piłce nożnej, a obecnie napastnik Górnika Zabrze.

Lukas Podolski jest zaangażowany społecznie i wspiera pokrzywdzone dzieci za pomocą „Fundacji Lukasa Podolskiego”. O skali jego zaangażowania świadczy też fakt, że niedawno z własnych środków zakupił nowy autokar dla młodzieżowych grup Górnika Zabrze. Jest też odnoszącym sukcesy przedsiębiorcą, poruszającym się w świecie social mediów. Jego profile na Facebooku, czy na Instagramie śledzi ponad 17 milionów followersów. Stąd na początek jego współpraca z marką Volkswagen Samochody Dostawcze dotyczyć będzie właśnie social mediów.

Simone Brüsewitz, szefowa Experience Marketing wskazała, że Podolski jest ogromnym fanem Volkswagena i wkrótce odwiedzi fabrykę w Hanowerze.

– Wnosi do naszej współpracy wiele pomysłów na dalsze działania, więc możemy się spodziewać, że ten wspólny projekt będzie się owocnie rozwijał – podkreśla.

Zobacz też:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoje imię