Toyota wprowadza w modelu Yaris Cross możliwość zamontowania automatycznego wideorejestratora. Jest on jednak dostępny w opcjonalnym wyposażeniu, nie zaś standardowym. Jego cena w promocji to 1290 zł. 

  • Toyota wprowadza automatyczny wideorejestrator w modelu Yaris Cross
  • Koszt wideorejestratora to 1829 zł
  • Kąt widzenia urządzenia to 140 stopni

Wideorejestrator w Toyocie Yaris Cross

Toyota poszerza opcjonalne wyposażenia modelu Yaris Cross o automatyczny wideorejestrator. Jest on zamontowany z przodu pojazdu. Urządzenie stanowi integralną część pojazdu. Montaż przez producenta sprawia, że przewody elektryczne wideorejestratora są niewidoczne dla użytkownika i bezpośrednio podłączone do zasilania, bez zajmowania złącza 12 V czy USB. 

Toyota Yaris Cross jest pierwszym modelem, który otrzymuje wideorejestrator Toyoty jako opcjonalne wyposażenie. Z czasem podobna oferta będzie wprowadzana do kolejnych modeli marki. Pakiet zawierający urządzenie wraz z montażem jest teraz dostępny w promocyjnej cenie 1 290 zł. Jego standardowa cena to 1 829 zł.

Jak działa wideorejestrator Toyoty Yaris Cross?

Przedni rejestrator Toyoty jest wyposażony w kamerę w rozdzielczości 1080 p przy 30 klatkach na sekundę lub 720 p przy 60 klatkach na sekundę. Kamera, której kąt widzenia wynosi 140 stopni, dostosowuje swoją wysokość pionową, by uchwycić odpowiedni obraz. Urządzenie automatycznie włącza nagrywanie, gdy samochód jest uruchomiony i samoczynnie zabezpiecza pliki, zapisując je na karcie SD. Daje ono też możliwość kontroli prędkości i przebiegu trasy za pomocą GPS oraz korzystania z inteligentnego systemu parkowania. Korzystanie z funkcji rejestratora Toyoty ułatwia aplikacja na telefon dostępna dla systemów Android i iOS oraz możliwość przesłania ich i edycji na komputerze. Wideorejestrator jest mocowany na górze przedniej szyby za pomocą taśmy 3M

Zobacz też: Porsche Taycan Turbo S bije rekord na torze Nürburgring

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoje imię