Nowa usługa Skoda Connect Pay to Park ma ułatwiać parkowanie w kilku krajach europejskich. Klienci Skody mogą korzystać z aplikacji MyŠKODA App lub systemu informacyjno-rozrywkowego swojego samochodu, aby wyświetlać opcje parkowania, przeglądać opłaty i wygodnie płacić. Po fazie pilotażowej w Szwajcarii, usługa jest teraz dostępna również w Austrii, Belgii, Danii, Finlandii, Niemczech i Norwegii. Usług a ma także pojawić się w ośmiu innych krajach.

  • Skoda uruchomiła usługę płatności za parkowanie
  • Projekt ruszył w Austrii, Belgii, Danii, Finlandii, Niemczech, Norwegii i Szwajcarii
  • W 2023 roku Skoda ma uruchomić usługę na innych rynkach

Skoda pomoże w parkowaniu

Po udanej fazie pilotażowej, Skoda wprowadza Pay to Park w Szwajcarii, Austrii, Belgii, Danii, Finlandii, Niemczech i Norwegii. Wkrótce usługa zostanie rozszerzona na kolejne osiem krajów – Francję, Węgry, Islandię, Włochy, Holandię, Słowenię, Hiszpanię i Szwecję. W 2023 roku Skoda ma planach dalszy rozwój swojej usługi.

Klienci mogą korzystać z usługi za pośrednictwem aplikacji MyŠKODA App na swoim smartfonie lub w obecnych systemach infotainment Amundsen i Columbus. Aplikacja samochodowa jest już dostępna dla modeli FABIA, KAMIQ, SCALA, OCTAVIA, KAROQ, SUPERB i KODIAQ.

Dzięki nowej funkcji Skoda Connect Pay to Park, nasi klienci mogą teraz jeszcze szybciej znaleźć dostępne miejsca parkingowe w całej Europie i wygodnie zapłacić online za pomocą naszej aplikacji MyŠKODA App lub systemu infotainment – mówi Martin Jahn, członek zarządu Skoda Auto ds. Sprzedaży i Marketingu.

Nowa usługa Skoda Connect Pay to Park ma ułatwiać parkowanie w kilku krajach europejskich
Nowa usługa Skoda Connect Pay to Park ma ułatwiać parkowanie w kilku krajach europejskich

Skoda i parkowanie — jak skorzystać z rozwiązania?

Aby korzystać z Pay to Park, należy posiadać aktywne konto Skoda Connect i mieć włączony zdalny dostęp do pojazdu. Po zebraniu danych dotyczących płatności w aplikacji MyŠKODA App i aktywacji usługi, można również uzyskać do niej natychmiastowy dostęp za pośrednictwem systemu infotainment i wówczas kierowcy Skody mogą zobaczyć, za które miejsca parkingowe mogą zapłacić online. Po dotarciu na parking, kierowca może wybrać czas parkowania i w razie potrzeby przedłużyć go za pomocą aplikacji. Płatność dokonywana jest w całości online po zakończeniu sesji parkingowej.

Nowa usługa Skoda Connect Pay to Park ma ułatwiać parkowanie w kilku krajach europejskich

Zobacz też: Skoda Vision 7S

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoje imię