Mercedes-Maybach EQS SUV wchodzi na rynek europejski. Po wprowadzeniu samochodu w Stanach Zjednoczonych auto dostępne jest teraz także w Europie. Zasięg auta wynosi do 612 km i przyspiesza do 100 km/h w 4,4 sekundy.

Mercedes-Maybach EQS SUV wjeżdża do Europy

Mercedes-Maybach EQS SUV ma ustanowić nowy standard w elektrycznej mobilności. Elegancki design, z charakterystycznymi elementami, takimi jak emblemat Maybacha czy grilla chłodnicy Maybacha, mają stanowić charakterystyczne znaki rozpoznawcze samochodu.

Wygląd Mercedesa-Maybacha EQS SUV

Wygląd Mercedesa-Maybacha EQS SUV na życzenie klienta można zmodyfikować poprzez zastosowanie dwukolorowej, lakierowanej powierzchni z delikatnym paskiem. Opcja ta dostępna jest w różnych kombinacjach kolorystycznych. Opcjonalny pakiet Night Series podkreśla estetykę auta, nadając mu ciemniejszy wygląd. Zsynchronizowane elementy oświetleniowe witają pasażerów zaraz po odblokowaniu pojazdu.

Mercedes-Maybach EQS SUV

Kolejną ekskluzywną funkcją są przednie i tylne drzwi z automatycznym otwieraniem, dostępne w standardzie. Wnętrze zaprojektowano jako eleganckie pomieszczenie, mające oferować pełne doświadczenie komfortu dla wszystkich zmysłów. Wybór opcji dostosowania nastroju oświetlenia, a także charakterystycznego dla Maybacha aromatyzowania wnętrza, w połączeniu z doznaniem dźwiękowym mają zapewniać relaks i spokój.

Poczucie komfortu

Pierwszy w pełni elektryczny Maybach oferuje także wysokiej jakości doznania akustyczne, szczególnie z tyłu. Wszystko dzięki jeszcze lepszemu dopracowaniu szczegółów w zakresie redukcji hałasu, drgań i sztywności. Adaptacyjne zawieszenie zaprojektowano z myślą o specjalnym programie jazdy MAYBACH.

Mercedes-Maybach EQS SUV

Klucz cyfrowy

Mercedes-Maybach EQS SUV jest teraz również dostępny z cyfrowym kluczem do pojazdu. Można go wykorzystywać do zamykania, otwierania i uruchamiania pojazdu. Wystarczy, że kierowca będzie miał kompatybilne z kluczem urządzenie Apple (iPhone, a także z Apple Watch) przy sobie. Udostępnianie klucza jest również możliwe dla maksymalnie 16 osób za pośrednictwem AirDrop, iMessage lub innych platform komunikacyjnych. Instalacja wstępna cyfrowego klucza do pojazdu jest standardowym wyposażeniem na rynkach, gdzie są dostępne usługi Mercedes me connect.

Mercedes-Maybach EQS SUV — dane techniczne i zasięg

Mercedes-Maybach EQS 680 SUV ma moc 484 kW, a także zasięg do 612 kilometrów. Posiada standardowy napęd 4MATIC na wszystkie koła. Długość auta to 5 125 mm, szerokość wynosi 2 034, a wysokość pojazdu to 1 725 mm. Pojemność bagażnika sięga 440 litrów. Moment obrotowy wynosi 950 Nm. Auto przyspiesza od 0-100 km w 4,4 sekundy.

Mercedes-Maybach EQS SUV
Mercedes-Maybach EQS SUV

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoje imię