Volvo wprowadza szereg aktualizacji do całej gamy samochodów, z których najważniejszą jest odświeżenie nadwozia w pełni elektrycznego XC40 Recharge. Firma przedstawia również wariant C40 Recharge z pojedynczym silnikiem elektrycznym.

  • Volvo przedstawiło odświeżoną wersję samochodu XC40 Recharge
  • Volvo pokazało także model C40 Recharge z jednym silnikiem elektrycznym
  • Volvo do 2030 roku chce sprzedawać wyłącznie zelektryfikowane samochody

Volvo i łatwiejsza sprzedaż przez internet

Nowe warianty C40 i XC40, wraz ze wszystkimi innymi nowymi modelami Volvo, będą dostępne w ramach zaktualizowanej koncepcji oferty, zaprojektowanej tak, aby proces zamawiania samochodów przez internet był łatwiejszy i wygodniejszy.

Volvo XC40 Recharge
zdjęcie: Volvo

Łatwiejsza konfiguracja Volvo

Klienci Volvo będą teraz mogli wybierać między różnymi poziomami wyposażenia i wybierać opcje, które najlepiej odpowiadają ich osobistym potrzebom. Volvo podkreśla, że nowa struktura oferty odzwierciedla ambicje firmy dotyczące zwiększenia przejrzystości cen, a także zmniejszenia złożoności oferty modelowej poprzez skupienie się na atrakcyjnych wariantach.

Volvo XC40 Recharge
zdjęcie: Volvo

Nowa odsłona Volvo XC40

Kiedy Volvo po raz pierwszy zaprezentowało XC40 w 2017 roku, był to świeży, kreatywny i charakterystyczny dodatek do gamy Volvo. Pięć lat później jest to już wielokrotnie nagradzana podstawa w portfolio szwedzkiej firmy i jeden z bestsellerów producenta samochodów.

Projektanci Volvo odświeżyli teraz linię XC40. Nowy przedni zderzak i bezramowa osłona chłodnicy zapewniają wizualną synchronizację całkowicie elektrycznego XC40 Recharge z Volvo C40 Recharge.

Wnętrze Volvo XC40 Recharge
zdjęcie: Volvo

Charakterystyczne reflektory Thor’s Hammer są wyposażone w technologię pikseli LED, dzięki czemu automatycznie dostosowują się do ruchu z przodu pojazdu, nie oślepiając innych kierowców.

Dodatkowo klienci w całkowicie elektrycznym XC40 Recharge otrzymają bezskórną tapicerkę, a także nowe kolory nadwozia i felgi, oferujące dalsze możliwości personalizacji.

– Dążymy do stania się firmą w pełni elektrycznych samochodów, podążamy za naszym językiem projektowania. Dzięki odświeżonemu, w pełni elektrycznemu XC40, nadal rozwijamy nasz rozpoznawalny design, tworząc bardziej nowoczesną twarz, z bardziej eleganckim przodem – powiedział Robin Page, szef działu projektowania w Volvo Cars.

Nowy C40 Recharge

Oprócz wariantu z dwoma silnikami, Volvo zaprezentowało również wariant C40 Recharge z pojedynczym silnikiem elektrycznym, rozszerzając swoją w pełni elektryczną ofertę.

Volvo C40 Recharge
zdjęcie: Volvo
Volvo C40 Recharge
zdjęcie: Volvo

Nowy jednosilnikowy C40, z napędem na przednie koła, rozszerza gamę w pełni elektrycznych wariantów firmy do czterech samochodów. Volvo do 2030 roku chce sprzedawać wyłącznie w pełni elektryczne samochody.

Jednosilnikowy C40 Recharge jest wyposażony w akumulator o pojemności 69 kWh, a przewidywany zasięg to 434 km na jednym ładowaniu w cyklu jazdy WLTP. Akumulator można naładować w zakresie od 10 do 80 procent w około 32 minuty.

Zobacz też:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoje imię