Volkswagen w związku ze zbliżającą się premierą odświeżonej odmiany elektrycznego modelu ID.3 modyfikuje aktualną ofertę. Zostały z niej wycofane odmiany Life Pro Performance i Life Pro S, a klienci mogą zamawiać Volkswagena ID.3 w wersjach Life, Business, Style i Tour. Klienci, których zamówienia nie zostaną zrealizowane do czwartego kwartału 2023 roku, otrzymają już auto nowej generacji, przy zachowaniu ceny z umowy zamówienia.

  • Volkswagen wprowadzi nową odsłonę Volkswagena ID.3
  • Obecnie dostępne wersje mają mieć bogatsze wyposażenie
  • Jeśli ktoś dziś kupi Volkswagena ID.3, a dostawa opóźni się – otrzyma już nową wersję samochodu

Nowe odmiany Volkswagena ID.3

Volkswagen wiosną przyszłego roku zaprezentuje nową generację modelu ID.3Egzemplarze ID.3 nowej generacji, które będą zjeżdżać z taśm produkcyjnych od połowy przyszłego roku, trafią do klientów w czwartym kwartale 2023 roku. Aktualnie w nowym cenniku, który obowiązuje od 8 grudnia 2022 roku gamę Volkswagena ID.3, otwiera odmiana Life z akumulatorem o pojemności 58 kWh, a do wyposażenia standardowego należą m.in. pakiet Komfort i 18-calowe aluminiowe felgi East Derry. ID.3 Life kosztuje 199 390 zł. 

Za lepiej wyposażoną wersję Business, w której bez dopłaty są m.in. pakiety Komfort, Design i Assistance, także aluminiowe felgi, identyczne, jak w ID.3 Life trzeba zapłacić 209 190 złVolkswagen ID.3 Style, którego ceny zaczynają się od 228 490 zł, jest seryjnie wyposażony w pakiety Komfort i Assistance Plus, a ponadto w matrycowe reflektory LED IQ. Light, przyciemniane dodatkowo szyby w tylnej części nadwozia, obite welurową tapicerką fotele z pneumatyczną regulacją podparcia lędźwiowego, elektryczną regulacją i pamięcią, oświetlenie wnętrza Ambient Plus, wyświetlacz Head-up z rozszerzoną rzeczywistością oraz 18-calowe felgi East Derry.

Volkswagen ID.3
Volkswagen ID.3

Na szczycie gamy jest odmiana Tour. Za 254 190 zł nabywca otrzymuje akumulator o pojemności 77 kWh netto, pakiety Komfort i Assistance Plus, matrycowe reflektory LED IQ. Light, termoizolacyjne i przyciemniane szyby w tylnej części nadwozia, wyświetlacz Head-up z rozszerzoną rzeczywistością i 20-calowe aluminiowe felgi Sanya.

Nowe wersje zostaną wycofane wraz z debiutem w ofercie nowego ID.3, przy zachowaniu wyposażenia oraz ceny. Producent obecnie nie dysponuje danymi na temat zasięgu i zużycia energii zmodernizowanej wersji ID.3.

Nowy Volkswagen ID.3 dla tych, którzy nie zdążą odebrać starszej wersji

Klienci, którzy chcą zamówić Volkswagena ID.3, będą informowani o terminie dostawy, która zależnie od sytuacji związanej z dostawami półprzewodników może odbyć się w czwartym kwartale 2023 roku. Wówczas fabryki będą produkować już zmodernizowanego Volkswagena ID.3 i właśnie takie auta trafią do klientów. Co bardzo ważne, ta zmiana ma być korzystna dla klientów, bo ID.3 w nowym wcieleniu będzie lepiej wyposażony.

Volkswagen ID.3
Volkswagen ID.3

Zobacz też: Studyjny model autonomicznego Volkswagena

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoje imię