Jaguar i Land Rover ruszają w Polsce z programem stażowym „Young Master Mechanic”. Jest on sterowany do uczniów szkół związanych z rynkiem motoryzacyjnym. Organizatorem programu stażowego jest Inchcape JLR Poland, dystrybutor marek Jaguar i Land Rover.

  • Jaguar i Land Rover ruszają w Polsce z programem stażowym dla uczniów
  • Nagrodą jest staż w Centrum Szkoleniowym Jaguar Land Rover i płatny staż w salonach marki
  • Organizatorem jest Inchape JRL Poland

Jaguar i Land Rover ruszają w Polsce z programem stażowym dla uczniów

Program stażowy „Young Master Mechanic” jest dedykowany do uczniów szkół związanych z rynkiem motoryzacyjnym. Jest to jego pierwsza odsłona. Program Jaguara i Land Rovera składa się z trzech etapów. Pierwszym z nich jest konkurs wewnątrzszkolny pod tytułem „Jak postrzegasz marki Jaguar i Land Rover”, który pozwoli poznać i ocenić kreatywność, otwartość i odwagę uczestników. Aby wziąć w nim udział, wystarczy wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy dostępny na specjalnej stronie programu. Na przygotowanie autorskiego projektu konkursowego uczestnicy mają dwa miesiące, po których jury wyłoni dwie najciekawsze prace w każdej szkole biorącej udział w programie.

Jaguar Land Rover chce szkolić najlepszych

Drugim etapem, a zarazem nagrodą dla wyróżnionych twórców, jest zaproszenie na tygodniowe szkolenie do Centrum Szkoleniowego Jaguar Land Rover w Warszawie. Po szkoleniu wszyscy uczestnicy otrzymają dyplom oraz referencje z opisem posiadanych umiejętności. O zakwalifikowaniu do ostatniego etapu programu zadecydują uzyskane referencje oraz ocena punktowa prac. Zwycięzcy zostaną zaproszeni do finałowej odsłony programu „Young Master Mechanic„, którym będzie płatny, miesięczny staż w salonach dealerskich Jaguar Land Rover. Ukończenie praktyk umożliwi laureatom kontynuowanie współpracy z brytyjskimi markami i dalszy rozwój zawodowy.

Organizatorem programu stażowego Young Master Mechanic jest Inchcape JLR Poland, dystrybutor marek Jaguar i Land Rover. 

źródło: Inchape JLR Poland

Zobacz też: Studyjny model autonomicznego Volkswagena GEN.TRAVEL

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoje imię