Lucid otwarcie swoje studio sprzedaży detalicznej w Oslo w Norwegii. Lokal w Oslo jest czwartym salonem sprzedaży detalicznej w Europie i będzie otwarty dla zwiedzających już od 4 marca. W otwarciu studia udział weźmie nowo mianowany dyrektor zarządzający Lucid Europe – Michael van de Sande.

  • 4 marca amerykańska marka Lucid otworzy swój salon w Oslo
  • Będzie to czwarty salon Lucid w Europie po wcześniej otwartych w Szwajcarii, Niemczech i Holandii
  • Lucid wymienił także prezesa na rynek europejski

Lucid otwiera salon w Oslo

Studio w Oslo jest pierwszą placówką Lucid w krajach nordyckich, zlokalizowaną w sercu miasta. Jest to bardzo ważny krok w działalności amerykańskiej firmy, bowiem norweski rynek jest najbardziej nasyconym w samochody elektryczne rynkiem europejskim.

— Jesteśmy zachwyceni, że możemy otworzyć to zupełnie nowe studio w Oslo w Norwegii, kraju będącym w czołówce pod względem adopcji pojazdów elektrycznych i infrastruktury ładowania. Jesteśmy przekonani, że norwescy klienci docenią wyjątkowy zasięg, unikalny design, niesamowitą przestrzeń we wnętrzu i wzorcowe czasy ładowania, jakie ma do zaoferowania linia Lucid Air — powiedział Michael van der Sande, dyrektor zarządzający Lucid Europe.

Uroczyste otwarcie Studia Lucid w Oslo będzie miało miejsce w sobotę, 4 marca o godzinie 10:30.

Salon marki Lucid w Oslo
Salon marki Lucid w Oslo

Innowacyjne studia Lucid

Każde studio Lucid ma oferować cyfrowe doświadczenie luksusu, dostosowane do preferencji każdego klienta, niezależnie od tego, czy odwiedza on je osobiście, czy składa zapytanie poprzez internet. Studia Lucid umożliwiają klientom poznanie marki i uzyskanie informacji o jej produktach w miejscach, które podkreślają wyjątkową estetykę wzornictwa firmy.

Lucid zmienia kierownictwo w Europie

Oprócz zbliżającego się otwarcia studia, Lucid ogłosił mianowanie Michaela van der Sande na nowego dyrektora zarządzającego na Europę, który będzie podlegał bezpośrednio prezesowi zarządu Lucid, Peterowi Rawlinsonowi. Van der Sande posiada ponad 30-letnie doświadczenie w przemyśle motoryzacyjnym. Będzie on na codzień pracował w Amsterdamie, w europejskiej siedzibie Lucid.

— Śledząc rozwój firmy Lucid na przestrzeni lat, jestem przekonany, że Lucid Air jest obecnie najlepszym samochodem elektrycznym na rynku. Jestem podekscytowany dołączeniem do Lucid i nie mogę się doczekać współpracy z zespołem po obu stronach Atlantyku — mówił Van der Sande.

Przed dołączeniem do Lucid, Michael van der Sande pełnił funkcję dyrektora zarządzającego ds. operacji pojazdów specjalnych w Jaguar Land Rover i zajmował różne inne stanowiska kierownicze, w tym dyrektora zarządzającego w Alpine Cars, chief commercial officera w Aston Martin, a także pracował w Tesli. Michael posiada tytuł MBA uzyskany na Nyenrode Business University.

Grupa Lucid chce podpić świat swoim modele Lucid Air

Lucid Air to najnowocześniejszy luksusowy sedan o inspirowanym Kalifornią wyglądzie, który charakteryzuje się pełnowymiarową przestrzenią wewnętrzną w średniej wielkości nadwoziu. Lucid Air Dream Edition charakteryzuje się oficjalnym zasięgiem WLTP wynoszącym do 883 kilometrów. Produkowany w fabryce Lucid w Casa Grande w Arizonie, Lucid Air jest obecnie dostarczany do klientów w USA, Kanadzie, Europie i na Bliskim Wschodzie.

Zobacz też: Faraday FF 91

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoje imię