Nowa Toyota Proace City Electric pojawiła się z salonach Toyoty w Polsce. Samochód otrzymał silnik o mocy 136 KM i momencie obrotowym 260 Nm oraz baterię trakcyjną o pojemności 50 kWh, która zapewnia średni zasięg 260 km wg WLTP. Ceny samochodu zaczynają się od 137 000 zł.

Nowa elektryczna Toyota Proace City Electric

Nowa Toyota jest dostępna w dwóch odmianach nadwozia i dwóch wersjach wyposażenia. Nadwozie Standard ma 4,4 m długości i zapewnia do 3,3 m3 przestrzeni ładunkowej, zaś wersja Long mierzy 4,75 m długości i mieści do 3,9 m3 ładunku. Bez względu na rodzaj nadwozia Proace City Electric może pociągnąć przyczepę o masie 750 kg, a w jego kabinie mieszczą się trzy osoby.

Toyota Proace City Electric

Proace City Electric – cena

W wersji Active kierowca znajdzie manualną klimatyzację, radio z USB, Bluetooth i zestaw głośnomówiący. Auto wyposażone jest także w tempomat z ogranicznikiem prędkości, asystent ruszania ze wzniesienia, system monitorowania ciśnienia w oponach, czujnik zmierzchu oraz system powiadamiania ratunkowego eCall, który wzywa służby ratunkowe w razie wypadku. W standardzie są także elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka zewnętrzne oraz elektryczne szyby z przodu. Proace City Electric Active kosztuje od 137 900 zł netto.

Toyota Proace City Electric
Toyota Proace City Electric

Wersja Comfort to wydatek zaczynający się od 163 000 zł netto. Auto dodatkowo jest wyposażone w system multimedialny Toyota PRO-Touch z kolorowym ekranem dotykowym, Apple CarPlay i Android Auto oraz dziesięciocalowy wyświetlacz LCD. Do standardowego wyposażenia wersji Comfort należy także wizualizacja otoczenia z tyłu i z boku pojazdu na ekranie w miejscu lusterka wstecznego z kamer zamontowanych nad tylnymi drzwiami i w lusterku bocznym. System ten w modelu z napędem spalinowym jest dostępny tylko w pakiecie.

Bezemisyjną Toyotę Proace City Electric można kupić wraz z ładowarką ścienną Wallbox Home w cenie 2920 zł netto oraz wyposażyć ją w inne akcesoria, w tym zabezpieczenia przestrzeni ładunkowej i bagażnik dachowy.

Toyota Proace City Electric
Toyota Proace City Electric

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoje imię