Anwim kontynuuje swoją ekspansję. Firma otworzyła 450. stację MOYA. Najnowszy obiekt znajduje się w Strzegomiu w województwie dolnośląskim.

Anwim kotynuje ekspansję

Anwim konsekwentnie rozwija swoją sieć stacji MOYA od wielu lat. Jest to jednocześnie największa niezależna polska sieć stacji paliw. W ogłoszonej niedawno strategii rozwoju firma zapowiadała rozwój swojej sieci w tempie 50 nowych punktów rocznie. Jeszcze przed końcem 2022 roku MOYA świętowała otwarcie stacji nr 400. W ubiegłym tygodniu uruchomiono w Strzegomiu obiekt numer 450. Do końca przyszłego roku MOYA chce posiadać liczbę pół tysiąca obiektów.

MOYA stawia na zieloną energię

Rozbudowa sieci własnej stacji MOYA to nie jedyny punkt nowej strategii. Anwim chce także skupić się na podejmowaniu działań w kierunku zrównoważonej mobilności. Obecnie sieć intensyfikuje budowę stacji ładowania pojazdów elektrycznych, które w perspektywie będą zasilane z odnawialnych źródeł energii. Klienci MOYA będą mogli korzystać także z ładowarek sieci partnerskich, a docelowo będzie to ok. 10 000 punktów.

Anwim podkreśla, że chce móc oferować swoim klientom wszystkie nośniki energii. To zaś oznacza, że na stacjach MOYA będzie można wciąż zatankować samochód paliwem, naładować auto elektryczne, a także w przyszłości zatankować wodór.

Sieć stacji paliw MOYA została założona w 2009 roku. Należące do niej stacje znajdują się zarówno przy głównych trasach komunikacyjnych, jak i w miastach oraz mniejszych miejscowościach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoje imię