iTaxi rośnie w siłę. 18 stycznia do rodziny iTaxi dołączyło trójmiejskie AS Taxi. Jest to już kolejna konsolidacja w tym regionie, po niedawnym przyłączeniu Komfort Taxi. Na 2023 r. firma planuje kolejne połączenia, zarówno w rejonie Trójmiasta, jak również w pozostałych częściach kraju.

  • Do iTaxi dołącza trójmiejska firma AS Taxi
  • Wcześniej iTaxi połączyło się na tamtejszym rynku z firmą Komfort Taxi
  • iTaxi konsoliduje rynek także w innych miastach Polski

iTaxi mocniejsze w Trójmieście

Trójmiasto jest regionem, w którym iTaxi rozwija i umacnia swoją flotę. W ostatnim kwartale 2022 r. do rodziny iTaxi dołączyła firma Komfort Taxi, działająca w Gdańsku, Tczewie i okolicach, a teraz podpisano umowę z AS Taxi, świadczącą już od ponad 11 lat usługi na terenie Gdańska.

Dzięki zawartym porozumieniu, dotychczasowi indywidualni klienci AS Taxi będą mogli korzystać z aplikacji do zamawiania przejazdów oraz szerokiej listy popularnych form płatności. Pasażerowie B2B, oprócz dostępu do większej floty pojazdów, skorzystają m.in. z wygodnych form rozliczania kursów biznesowych. iTaxi podkreśla, że beneficjentami współpracy będą również dotychczasowi kierowcy AS Taxi, którzy dzięki wejściu w struktury firmy, zyskają możliwość realizacji większej liczby zleceń.

– Decyzja o kolejnym kroku, prowadzącym do wzmocnienia floty w Trójmieście, była efektem znacznego wzrostu liczby aktywnych użytkowników naszej aplikacji właśnie w tym regionie. Profil biznesowy iTaxi, w połączeniu z przeważającą liczbą pasażerów indywidualnych, korzystających z usług AS Taxi pozwolą w pełni wykorzystać wspólne zasoby i potencjał.  Na ten rok zaplanowaliśmy szereg działań prowadzących do kolejnych konsolidacji, zarówno w Trójmieście jak i innych aglomeracjach. Rozmawiamy z kolejnymi korporacjami taxi z różnych rejonów Polskich i już niedługo będziemy informować o następnych strategicznych sojuszach – komentuje Andrzej Padziński Członek Zarządu iTaxi, Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu.

iTaxi konsoliduje rynek

iTaxi konsekwentnie prowadzi działania konsolidacyjne w całym kraju, włączając w swoje struktury m.in.: warszawskie Miejskie Przedsiębiorstwo Taksówkowe, krakowską korporację Radio Taxi Barbakan, dolnośląski Wicar Taxi, Green Taxi z Olsztyna oraz gdańskie Komfort Taxi.

Zobacz też: Nowy bolid formuły E Porsche 99X Gen3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoje imię