W grudniu br. iTaxi i Cachet rozpoczęły współpracę, której celem jest oferowanie innowacyjnych ubezpieczeń komunikacyjnych OC i AC, dedykowanych licencjonowanym kierowcom korzystającym z aplikacji iTaxi. Ubezpieczenia od Cachet to pierwsze w Polsce polisy dla kierowców zawodowych, które dostosowują wysokość składek do indywidualnego stylu i harmonogramu jazdy danej osoby.

  • iTaxi i Cachet w ramach współpracy uruchamiają opcje ubezpieczeń komunikacyjnych
  • Proces skorzystania z polisy ma odbywać się przy pomocy aplikacji
  • Jej wysokość będzie uzależniona od stylu jazdy kierowcy

iTaxi i Cachet uruchamiają ubezpieczenia dla kierowców

Partnerstwo iTaxi i Cachet, dzięki technologii, ma przynieść kierowcom realne oszczędności w opłatach za polisy. Firmy podkreślają, że sam proces tworzenia indywidualnej oferty nie jest skomplikowany. Cachet wycenia składkę na podstawie danych o tym, ile godzin dany kierowca iTaxi jeździ zawodowo, a ile prywatnie oraz tego, czy jeździ bezpiecznie. Osoby z dobrą oceną jazdy mogą liczyć na dużo niższe stawki niż w standardowych polisach komunikacyjnych dla taksówek. Proces zakupu polisy odbywa się z poziomu aplikacji – podanie zaledwie kilku danych o pojeździe wystarczy, aby w minutę otrzymać ofertę ubezpieczenia na telefon. 

Jarosław Grabowski prezes iTaxi podkreśla, że to właśnie doświadczeni i kompetentni kierowcy są filarem firm, a od samego początku powstania firma chce wyróżnić się najwyższym komfortem przejazdu pasażerów i pracy kierowców.

-Współpraca z Cachet jest dla nas wyjściem naprzeciw potrzebom kierowców z nami współpracujących. Dzięki spersonalizowanemu podejściu do wyceny ubezpieczeń, każdy z kierowców otrzyma dedykowaną ofertę, która wprost odpowiada na jego zapotrzebowanie i sposób wykorzystywania pojazdu do wykonywania kursów taxi – mówi Jarosław Grabowski, prezes iTaxi.

Z kolei Danuta Żukowska Generał Manager CEE w Cachet wskazuje, że obie firmy były w jakimś sensie na siebie skazane, jeśli chodzi o współpracę, a łączy je podobna historia oraz chęć rewolucjonizowania rynku.

– Cachet i iTaxi to firmy technologiczne, które potrafiły wykorzystać dane, aby zapewnić nową wartość dla klientów. iTaxi zrewolucjonizowało rynek usług taxi w Polsce. Cachet rewolucjonizuje ubezpieczenia, czyniąc je łatwymi, szybkimi, cyfrowymi, spersonalizowanymi i uczciwie wycenionymi. Jestem pewna, że kierowcy iTaxi docenią nasze innowacyjne ubezpieczenia, które dzięki wykorzystaniu danych możemy oferować w bardziej przystępnych cenach – komentuje Danuta Żukowska, General Manager CEE w Cachet.

źródło: iTaxi

Zobacz też: Skoda Vision 7S

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoje imię