Audi szykuje się do wprowadzenia nowego auta elektrycznego. Na swojej stronie niemiecka marka pokazała zdjęcie, na którym przedstawia wyłącznie linię nowego elektryka. Auto będzie nowym elektrycznym copue, które wg mediów będzie następcą Audi TT.

  • Audi pokazało zarys koncepcyjnego modelu auta elektrycznego Activesphere
  • Audi Activesphere ma być następcą Audi TT
  • Audi chce w koncepcjach „sphere” postawić nacisk na wnętrze samochodu

Nowe elektryczne Audi Activesphere

Nowe auto elektryczne Audi zdaniem niemieckich dziennikarzy motoryzacyjnych ma być następcą Audi TT. Niemiecka marka nie podała jednak w swoim oświadczeniu na stronie internetowej żadnych szczegółów na temat koncepcyjnego samochodu. Wiadomo tylko tyle, że pełna wersja koncepcyjna zostanie pokazana na początku przyszłego roku.

Nowe elektryczne coupe byłoby czwartym elektrycznym modelem samochodu Audi.

Audi i koncepcja „sphere” w autach elektrycznych

Audi dzięki koncepcjom skysphere, grandsphere i urbansphere, pokazuje swoją wizję postępowego luksusu. Słowo „sphere” w nazwach podkreśla, że przestrzeń wewnątrz auta elektrycznego zyskuje na znaczeniu w mobilności przyszłości. Wnętrze w pojęciu Audi stanie się fundamentem dla designu i technologii, przekształcając pojazd w sferę, w której pasażerowie mogą cieszyć się życiem i doświadczeniami podczas podróży. Wnętrze samochodu ma stać się trzecią przestrzeń życiową.

Filozofia ta obejmuje kompleksowy ekosystem usług motoryzacyjnych: komunikację lub relaks, pracę lub odosobnienie i gwarancję prywatności. Wg koncepcji Audi samochód przekształca się ze zwykłego automobilu w miejsce doznań.

Zobacz też:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoje imię