Porsche Panamera Turbo Sonderwunsch zadebiutowało w Szanghaju. Oprócz nowej trzeciej generacji Panamery, w Chinach pokazano zupełnie nowy model. Samochód został opracowany przez Porsche Exclusive Manufaktur. 

Porsche Panamera Turbo Sonderwunsch

Nowe Porsche Panamera jest dostępne fabrycznie z szeroką gamą kolorów, tapicerki, dekorów i detali akcentujących. Tym, którzy mają bardziej indywidualne oczekiwania co do swojego samochodu, Porsche oferuje program Sonderwunsch. Obejmuje on konsultacje, planowanie i fachową realizację niestandardowych życzeń kolorystycznych i materiałowych, a nawet tworzenie niestandardowych projektów jednorazowych. 

— Panamera Turbo Sonderwunsch oparta jest na nowej Panamera Turbo E-Hybrid. Auto pokazuje, jak elastycznie i precyzyjnie możemy spełnić życzenia klienta. Specjalnie stworzone odcienie kolorów, indywidualne akcenty i planowanie aż do ostatniego szczegółu przekształciły Panamerę w naprawdę wyjątkowy samochód. Wygląd zewnętrzny samochodu został zaprojektowany przez ekspertów z jednostek Style Porsche i Exclusive Manufaktur. Wnętrze celowo pozostawiono niedokończone do przyszłego roku. Ten wyjątkowy samochód zainspiruje ludzi do urzeczywistnienia ich własnego, bardzo osobistego marzenia o wysoce indywidualnej Panamerze — mówi Detlev von Platen, Członek Zarządu ds. Sprzedaży i Marketingu. 

Porsche Panamera Turbo Sonderwunsch

Porsche Panamera Turbo Sonderwunsch od Porsche Manufaktur

Porsche Exclusive Manufaktur pomalował samochód w dwukolorowych wykończeniach, skupionych wokół specjalnie stworzonego odcienia Leblon Violet Metallic. Ten fioletowy odcień posiada w sobie nutę kasztanową. Stosując wyszukaną technikę produkcji, eksperci z jednostek Style Porsche i Exclusive Manufaktur sprawili, że kolor ten przechodzi w jednolitą czerń w dolnej, jednej trzeciej części samochodu. 

Progi drzwi oraz przednie i tylne spojlery są w kolorze jednolitej czerni. Przyciemnione reflektory, tylne światła i szyby stanowią kontynuację tematu, a rury wydechowe wykonano w kolorze Bronzite.

Przód 21-calowych obręczy i ramy bocznych okien również wykończono w kolorze Avium Metallic.

Porsche Panamera Turbo Sonderwunsch

Program Sonderwunsch

W ramach strategii Co-Creation producent samochodów sportowych na nowo interpretuje legendarny program Sonderwunsch z końca lat 70. XX wieku. Umożliwia on projektowanie zindywidualizowanych, niepowtarzalnych samochodów – współtworzonych przez klienta, a także profesjonalnie produkowanych przez Porsche.

Zakres usług obejmuje obszary rozruchu fabrycznego na indywidualne zamówienie klienta w zakresie koloru, a także materiału. W zależności od wieku pojazdu wdrożeniem zajmują się eksperci techniczni z Porsche Exclusive Manufaktur lub Porsche Classic.

Porsche Panamera Turbo Sonderwunsch

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoje imię