Rimac otworzył swój salon w Brukseli, w Belgii. Nowa przestrzeń dla klientów – stworzona przez specjalistę od luksusowych samochodów D’Ieteren we współpracy z zespołem Rimac – jest kolejnym kamieniem milowym w rozwoju marki Rimac.

  • Rimac uruchomił swój salon w Brukseli
  • Salon będzie jednocześnie pełnił zadania serwisowe i diagnostyczne samochodów Rimac
  • Rimac Nevera jest najszybszym elektrycznym samochodem produkcyjnym na świecie

Nowy salon Rimaca w Brukseli

Salon Rimaca w Brukseli, wykończony zgodnie ze standardami firmy Rimac, łączy najnowocześniejszą technologię z nastrojowym wzornictwem i estetyką oświetlenia, które ma nawiązywać do sedna DNA marki Rimac. W etosie nowego salonu zakorzeniono doświadczenie związane z dostosowywaniem, zamawianiem i odbieraniem modelu Nevera – oraz przyszłych hipersamochodów marki Rimac. Salon zapewni także właścicielom samochodów Rimac pełne wsparcie posprzedażowe, wykorzystując własne narzędzia diagnostyczne oraz opracowaną przez siebie w pełni cyfrową architekturę posprzedażową.

W ceremonii otwarcia wzięli udział kluczowi członkowie zarządu Grupy Rimac, w tym prezes – Mate Rimac, szef sprzedaży – Roni Kert i dyrektor zarządzający Bugatti Rimac – Hendrik Malinowski.

— Rimac miał znakomity 2022 rok, a otwierając drzwi do naszego nowego domu w Brukseli, zmierzamy do 2023 roku z całkowitą pewnością siebie i pozytywnym nastawieniem. Następne 12 miesięcy będą stanowić kolejny ważny okres rozwoju dla marki Rimac — mówił Hendrik Malinowski

Wraz z otwarciem brukselskiego salonu, D’Ieteren staje się 23. globalnym partnerem dealerskim Rimac Automobili. Każdy z partnerów został starannie wybrany, aby zapewnić klientom światowej klasy doświadczenia związane ze sprzedażą i posiadaniem samochodu, w tym także szkolenia dla techników.

Salon Rimac w Brukseli
Salon Rimac w Brukseli
Salon Rimac w Brukseli
Salon Rimac w Brukseli

Rimac Nevera – superszybki hit Rimaca

Opracowany, aby zaoferować najwyższą wydajność hipersamochód nowej generacji – Rimac Nevera – jest oficjalnie zarówno najszybciej przyspieszającym samochodem produkcyjnym na świecie, jak i najszybszym elektrycznym samochodem produkcyjnym. Moc 1 914 KM generowana przez cztery silniki elektryczne zaprojektowane przez Rimac, pozwala na osiągnięcie prędkości 0-100 km w zaledwie 1,85 sekundy. Samochód został zaprojektowany, skonstruowany i zbudowany we własnym zakresie przez Rimac Automobili w Chorwacji. Łącznie powstanie tylko 150 egzemplarzy całkowicie elektrycznego Nevera.

Zobacz też: Nowy bolid formuły E Porsche 99X Gen3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoje imię