Ciągnik siodłowy Scania Super 460R zakupiony online został wydany w Koszalinie firmie STYKU Transport Sp. z o.o. Jest to pierwszy na świecie pojazd Scania wyspecyfikowany i zamówiony w takie formie.

  • Pierwsza na świecie Scania została zamówiona w Polsce
  • Scania Super 460R została zamówiona przez firmę STYKU Transport
  • Portal do zamawiania samochodów online oferuje pełną personalizację samochodu

Scania przez internet — pierwszy samochód na świecie sprzedany w Polsce

Platforma internetowa Scania do sprzedaży online została opracowana przy współudziale polskiego oddziału Scania, dzięki czemu jest ona bardziej dopasowana do potrzeb polskich klientów. Projekt jest związany z transformacją cyfrową firmy oraz rozwojem biznesu Scania w kierunku dostarczania kompleksowych i nowoczesnych rozwiązań transportowych.

— Scania to lider nowoczesnych rozwiązań transportowych, dlatego rozwijamy różne narzędzia i formy sprzedaży. Wszystko po to, aby jak najefektywniej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania klientów. Proces zamówienia pojazdu przez internet oraz dedykowanych usług jest bardzo intuicyjny i trwa zaledwie kilka minut. Sprzedaż internetowa pojazdów Scania jest skierowana do klientów, którzy wybierają komfort i skrócenie procesu zakupu kompleksowych rozwiązań transportowych. Wielu naszych klientów doskonale zna pojazdy Scania i ich parametry techniczne. Niemniej, nasz portal pozwala na połączenie się z doradcą Scania przez telefon lub mailowo, aby wyjaśnić ewentualne wątpliwości. Pomyśleliśmy o wszystkim, aby cały proces był jak najbardziej komfortowy i przyjazny dla klienta — komentuje Adrian Łapczyński, specjalista ds. sprzedaży Scania Polska S.A.

Scania stawia na sprzedaż online

Internetowa platforma Scania do sprzedaży online to dedykowane rozwiązanie w ramach ekosystemu MyScania, dzięki któremu klienci mogą wyspecyfikować oraz zamówić nowy samochód. Firma udostępnia wachlarz opcji specyfikacyjnych, w tym możliwość zamówienia ciągnika siodłowego z układem napędowym Scania Super, w skład którego wchodzą nowe jednostki napędowe, skrzynie biegów oraz most napędowy. 

Portal do sprzedaży internetowej Scania pozwala na wybór koloru kabiny, pojemności zbiorników paliwa, rodzaju tylnego zawieszenia, producenta siodła oraz opon, a także pakietów bezpieczeństwa wraz z systemami wspomagania kierowców. Opcje wyposażenia dotyczą również wnętrza pojazdu – jego kolorystyki, czy systemu informacyjno-rozrywkowego. 

Wraz z pojazdem klient może skompletować m.in. usługi telematyczne, umożliwiające bieżące monitorowanie pojazdu, a także Tacho, e-Toll, SENT, szkolenia kierowców, czy Scania Ecolution. Pojazdy są objęte pełnym pakietem obsługowo-naprawczym.

— Ciągły rozwój technologii i rosnące możliwości wsparcia naszych klientów stawiają nowe wyzwania przed biznesem Scania. Mobilizuje nas to do tworzenia narzędzi i rozwiązań cyfrowych. Chcemy, aby nasi klienci mogli bezpiecznie i komfortowo prowadzić oraz rozwijać swój biznes — komentuje Adam Łęczycki, dyrektor ds. digitalizacji Scania Polska S.A.

Internetowa platforma Scania do sprzedaży online jest dostępna dla wybranej grupy klientów Scania w Polsce. 

Zobacz też: Porsche Vision Gran Tourismo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoje imię