Samochód elektryczny NIO ET7 został przyłapany na testach w Szczecinie. Portal InsideEVs pisze, że zdjęcia zostały nadesłane przez czytelników na skrzynkę redakcyjną. Auto będzie sprzedawane w Niemczech, ale w Polsce nie, a pierwsze egzemplarze już płyną do Europy.

  • Portal InsideEVs pisze, że zakamuflowany egzemplarz auta elektrycznego NIO ET7 był widziany w Polsce
  • NIO ET7 nie będzie sprzedawane w Polsce, ale w Niemczech, Danii, Holandii i Szwecji
  • Pierwsze egzemplarze wyruszyły 22 sierpnia do Europy

Auto elektryczne NIO ET7 w Polsce

InsideEVs pisze, że NIO przeprowadza testy elektrycznego sedana przed oficjalną premierą rynkową w Europie. Dziennikarze piszą, że na skrzynkę redakcyjną zostały nadesłane dwa zdjęcia zakamuflowanych prototypów NIO ET7. Zdjęcia zostały wykonane w Szczecinie. Flagowiec chińskiej firmy ma pojawić się na rynku Europejskim w czwartek kwartale 2022 roku.

Dziennikarze piszą, że wcześniej prototypy auta elektrycznego można było zobaczyć w Niemczech i Holandii. NIO ma wprowadzić do sprzedaży model ET7 w Niemczech, Danii, Szwecji i Holandii.

Auto elektryczne NIO ET7 na ulicy Szczecina
Auto elektryczne NIO ET7 na ulicy Szczecina zdjęcie: InsideEVs
Auto elektryczne NIO ET7 na ulicy Szczecina
Auto elektryczne NIO ET7 na ulicy Szczecina. zdjęcie: InsideEVs

Elektryczne auta NIO ET7 w drodze do Europy

28 marca NIO ogłosiło rozpoczęcie dostaw elektrycznego samochodu ET7. Jako pierwszy model NIO zbudowany na platformie technologicznej drugiej generacji — NT2.0 — ET7 jest standardowo wyposażony w ponad 100 różnego rodzaju konfiguracji z zakresu komfortu, bezpieczeństwa i inteligentnych technologii. Auto elektryczne jest także wyposażone w zupełnie nowy system oprogramowania dedykowanego platformie NT2.0 — Banyan. Jednocześnie, usługa subskrypcji NIO Autonomous Driving (NAD) ma być dostępna w poszczególnych regionach od IV kwartału tego roku.

W sierpniu 2022 roku pierwsze egzemplarze NIO ET7 opuściły chiński port i wyruszyły w drogę do Europy.

Auto elektryczne NIO ET7
Auto elektryczne NIO ET7
Auto elektryczne NIO ET7

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoje imię