Podwójna premiera Volkswagena ID.3 GRT i ID.7 GTX Tourer. Volkswagen przedstawił pierwsze zdjęcia swoich sportowych modeli elektrycznych. Dwa dynamiczne modele Volkswagena zadebiutują wkrótce na rynku.

Historia sukcesu GTX

Najbardziej sportowe modele z całej elektrycznej linii produktów ID noszą już od 2021 roku oznaczenie GTX. Sportowe i dynamiczne modele GTX oferują zupełnie nowy rodzaj mobilności elektrycznej. Co piąty nowo zarejestrowany model ID.4 i ID.5 w Europie to model GTX. Pokazuje to, jak wersję te są coraz popularniejsze wśród klientów. Volkswagen przeniósł właściwości dynamiki jazdy na modele ID.3 GTX i ID.7 GTX Tourer – z indywidualną konfiguracją techniczną w każdym przypadku.

Premiera Volkswagena ID.3 GRT i ID.7 GTX Tourer

Charakter Volkswagena ID.3 GTX

Volkswagen wprowadzi na rynek model ID.3 GTX napędzany na tylną oś w dwóch wariantach. Najwyższym modelem będzie ID.3 GTX Performance – zwrotny, kompaktowy samochód sportowy.

W modelu ID.3 GTX, Volkswagen przenosi prawie 50-letnią tradycję swoich kompaktowych modeli GT w świat mobilności elektrycznej. volkswagen ID.3 GTX wyróżnia się spośród wszystkich innych modeli w linii produktów dzięki zindywidualizowanemu projektowi zewnętrznemu. Specyficzny dla GTX przedni zderzak posiada nowy, niezależny czarny wlot powietrza w stylu diamentowym i otrzymał nowe światła dzienne po lewej i prawej stronie.

Premiera Volkswagena ID.3 GRT i ID.7 GTX Tourer

Wyposażenie

W samochodzie dostępne są również nowe 20-calowe felgi aluminiowe Skagen, które są montowane standardowo. Wnętrze pojazdu spersonalizowano za pomocą wielu specyficznych dla GTX funkcji. Znajdują się wśród nich ergonomiczne fotele sportowe, które podkreślają charakter najmocniejszych modeli ID.3.

Kolejnym klasycznym elementem designu GTX są czerwone ozdobne przeszycia na fotelach i kierownicy wielofunkcyjnej. Wersję bardziej wydajną, czyli ID.3 GTX Performance wyposażono w adaptacyjną kontrolę zawieszenia DCC.

Nowy Volkswagen ID.7 GTX Tourer

Nowy model ID.7 GTX Tourer debiutuje jako najmocniejszy model w linii produktów. Podobnie jak w przypadku ID.4 GTX i ID.5 GTX, posiada on system napędu na wszystkie koła z dwoma silnikami. Przód Volkswagena ID.7 GTX Tourer wyróżnia się dzięki charakterystycznemu zderzakowi z siatką w stylu plastra miodu i specyficzną dla GTX grafiką świateł. Tak jak w przypadku ID.3 GTX, wszystkie czarne elementy otrzymały wysoki połysk. Dotyczy to również progów bocznych i dolnej części tylnego zderzaka. W najnowszym Volkswagenie ID.7 GTX Tourer 20-calowe felgi aluminiowe Skagen są montowane standardowo.

Wnętrze wzbogacono o cechy takie jak spersonalizowane fotele (podgrzewane z przodu) z perforowanymi literami GTX w oparciach, czerwoną lamówką na fotelach, czerwonymi przeszywami na panelu rozdzielczym i wykończeniach drzwi. Pojemność bagażnika sięga do 1714 litrów i jest równie duża jak w wariantach z napędem na tylną oś.

Premiera Volkswagena ID.3 GRT i ID.7 GTX Tourer

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoje imię