Toyota C-HR jest już dostępna do zamówienia w Polsce. Japońska marka zaczyna wprowadzanie nowego modelu na polskie drogi od wersji limitowanych. Auta drugiej generacji kosztują od 139 900 zł.

Toyota C-HR do zamówienia w Polsce

Toyota C-HR drugiej generacji pojawi się na polskim rynku w wersji z silnikami 1.8 Hybrid (140 KM), a także 2.0 Hybrid (197KM). Crossover będzie dostępny w wersji z napędem AWD-i oraz na przód. W kolejnych miesiącach oferta zostanie poszerzona o odmianę 2.0 Plug-in Hybrid o mocy 223 KM.

Cena nowej Toyoty C-HR zaczyna się od 139 900 złotych. Klienci będą mogli wybierać spośród aż sześciu wersji wyposażenia. Do wyboru będzie dostępna wersja Comfort, Style, Executive, GR SPORT. W sprzedaży będą również oferowane dwie specjalne wersje: Premiere Edition Executive i Premiere Edition GR SPORT.

Toyota spodziewa się, że w przyszłym roku klienci w Polsce złożą nawet ponad 10 000 zamówień. Przedstawiciele firmy podkreślają, że cena drugiej generacji została utrzymana na poziomie wcześniejszej Toyoty C-HR Final Edition. 

Toyota C-HR

Cena Toyoty C-HR w Polsce

Cena nowej Toyoty C-HR startuje od 139 900 zł. W tych pieniądzach klient otrzymuje samochód w wersji Comfort, wyposażony w silnik 1.8 Hybrid. Producent podkreśla w komunikacie, że w ramach oferty leasingowej KINTO One rata miesięczna wyniesie 1 399 zł netto. Cena ta obowiązuje przy podpisaniu umowy na okres 36 miesięcy i przy uiszczeniu 10 proc. opłaty wstępnej. Limit przebiegu to 60 tys km.

Najnowsza Toyota C-HR Comfort na wyposażeniu standardowym posiada 17-calowe felgi aluminiowe, kamerę cofania, klimatyzację dwustrefową oraz lampy przednie i tylne w technologii LED. Samochód ponadto wyposażono w system automatycznych klamek zewnętrznych przednich i tylnych, 6 głośników, a także w inteligentnego asystenta głosowego.

Druga generacja Toyoty C-HR posiada systemy T-MATE, które mogą aktualizować się online. Składają się one m.in. z asystenta bezpiecznego wysiadania, z układu wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia (PCS) z systemem wykrywania pieszych, rowerzystów i motocyklistów, a także asystenta utrzymania pasa ruchu.

Wnętrze Toyoty C-HR

Toyota C-HR Style

Za cenę 156 900 zł klient może nabyć wersję Style, która posiada silnik 1.8 Hybrid. W wersji z silnikiem 2.0 Hybrid samochód jest dostępny za 165 900 zł. Model ten posiada napęd na przód. O 10 tysięcy złotych droższa jest wersja z napędem na cztery koła.

W tej wersji nabywcy nowej Toyoty C-HR otrzymają m.in. 18-calowe felgi, 12,3-calowy ekran systemu Toyota Smart Connect + z systemem nawigacji dostępnej online i offline, inteligentne wycieraczki z czujnikiem deszczu, inteligentny kluczyk, przednie i tylne czujniki parkowania.

Wersje Executive i GR SPORT

Wersje Executive i GR SPORT

W wersjach Executive najnowsza Toyota C-HR posiada felgi aluminiowe, czarny dach oraz wykończony kolorze Night Black przedni grill oraz tylny zderzak. Wnętrze posiada specjalne fotele sportowe, system nastrojowego oświetlenia wnętrza diodami LED, który można personalizować. Wyposażone w ten sposób aut kosztuje od 16

19-calowe felgi aluminiowe wraz z czarnym dachem oraz wykończenie przedniego grilla i tylnego zderzaka w kolorze Night Sky Black stanowią elementy charakterystyczne dla wersji Executive. W środku znajdziemy m.in. przednie fotele sportowe, elektrycznie unoszone drzwi bagażnika, elektryczną regulację fotela kierowcy, system dodatkowe nastrojowego oświetlenia wnętrza diodami LED z możliwością personalizacji oraz światła główne w technologii LED.

Wyposażone w ten sposób auto kosztuje od 167 900 złotych, a pod maską znajdziemy silnik 1.8 Hybryd. Za kwotę 176 900 złotych dostępny jest silnik 2.0 Hybrid, a z napędem na cztery koła i silnikiem 2.0 Hybrid, trzeba zapłacić od 186 900 zł. Pakiety Tech (13 000 zł) oraz VIP (13 000 zł) są dostępne wyłącznie w wersji Executive. 

Toyota C-HR

Toyota C-HR GR Sport

Toyotę C-HR w wersji GR SPORT wyposażono w 19-calowe felgi oraz tapicerkę z ekologicznego zamszu Ultrasuede. W standardzie znajdziemy system ostrzegania o ruchu poprzecznym z przodu pojazdu (FCTA), adaptacyjne światła drogowe (AHS), system doświetlania zakrętów, a także kamerę cofania. Samochód posiada także panoramiczny monitor z systemem kamer 360 stopni oraz kamerę monitorującą kierowcę (DMC).

Wersja GR SPORT, wyposażona w silnik 2.0 Hybrid to wydatek od 191 900 zł. 201 900 zł trzeba zapłacić za wersję z napędem AWD-i. Wyposażenie można dodatkowo rozszerzyć o pakiet VIP, który kosztuje 13 000 zł.

Toyota C-HR w wersjach Premiere Edition

Toyota zaczyna sprzedaż drugiej generacji Toyoty C-HR od limitowanych edycji Premiere Edition Executive oraz Premiere Edition GR SPORT. Posiadają one silnik 2.0 Hybrid z napędem na przód, bądź z napędem na cztery koła AWD-i.

Wersja Premiere Edition Executive posiada elementy wyposażenia wersji Executive wraz z pakietami Tech i VIP. Auto w tej wersji ma także malowanie nadwozia Bi-tone+ wraz z tylną częścią w kolorze Night Sky Black. We wnętrzu znajdziemy także skórzaną tapicerkę. Toyota C-HR z napędem na przód to wydatek od 202 900 zł. Opcja z napędem AWD-i to koszt 212 900 zł.

Z kolei Toyota C-HR Premiere Edition GR SPORT posiada 20-calowe felgi aluminiowe GR SPORT. Samochód wyposażono także w cyfrowe lusterko wsteczne, wyświetlacz head-up, a także system Premium Audio JBL z 9 głośnikami. Samochód posiada również dwukolorowe malowanie nadwozia. Dach oraz tylna część auta pomalowana jest w kolorze Night Sky Black. Wersja z napędem na przednią oś to wydatek od 202 900 zł. Samochód z napędem na cztery koła kosztuje od 212 900 zł. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoje imię