BMW jest pierwszym producentem samochodów, który testuje treści piłkarskie Bundesligi w aplikacji pilotażowej. Mecze będzie można oglądać tylko w czasie postoju.

  • BMW rusza z testami aplikacji Bundesligi
  • W czasie jazdy dostępny będzie tylko dźwięk, by nie rozpraszać kierowcy
  • Transmisja meczy będzie dostępna tylko w czasie postoju

Aplikacja Bundesligi w nowym BMW

BMW i „DFL Deutsche Fußball Liga” ogłosiły, że BMW będzie pierwszym producentem samochodów, który przetestuje treści Bundesligi w ramach aplikacji pilotażowej. Wybrane treści z Bundesligi – najlepszej niemieckiej ligi piłkarskiej – zostaną udostępnione za pośrednictwem aplikacji na zakrzywionym wyświetlaczu BMW.

Aplikacja Bundesligi w nowym BMW serii 7
Aplikacja Bundesligi w nowym BMW serii 7
Aplikacja Bundesligi w nowym BMW serii 7

Bundesliga w BMW — mecze tylko w czasie postoju

Aplikacja Bundesliga in-car App zostanie dostarczona drogą over-the-air do nowego BMW serii 7 i początkowo będzie dostępna tylko w Niemczech. Wkrótce dołączą do niej inne kraje w regionach Europy, Ameryki i Azji. Oferta może być również rozwijana do przyszłych nowo wprowadzanych modeli. Pilotaż aplikacji będzie trwał do 31.3.2024 r.

Ze względu na bezpieczeństwo pasażerów, treści wideo w aplikacji Bundesligi będzie można oglądać tylko podczas postoju pojazdu. Testy skoncentrują się na treściach na żądanie, takich jak formaty highlightów lub dane meczowe, ale także na wybranych treściach na żywo. Gdy samochód będzie w ruchu, możliwe będzie wyłącznie słuchanie strumienia audio treści.

Aby skorzystać z funkcji streamingu wideo w aplikacji Bundesligi, kierowca będzie musiał najpierw aktywować Personal eSIM w swoim pojeździe. Anteny zainstalowane w samochodzie pozwolą im następnie cieszyć się szybkim streamingiem piłki nożnej w technologii 5G za pośrednictwem osobistej umowy z operatorem.

Aplikacja Bundesligi w nowym BMW serii 7
Aplikacja Bundesligi w nowym BMW serii 7
Aplikacja Bundesligi w nowym BMW serii 7

Zobacz też: Nowy bolid formuły E Porsche 99X Gen3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoje imię